Відображення власних наукових досліджень: бази даних, наукові видання, «Інтелектуальні фонди БДМУ»

04.05.2022 р. співробітники бібліотеки Софія ЗАДЕРЕЙ, Юлія ВЕРБИЦЬКА та Олена ГІМЧИНСЬКА за участі проректора з науково-педагогічної роботи та виховання Ніни ЗОРІЙ для слухачів Школи молодого викладача в режимі відео-конференції провели вебінар «Відображення власних наукових досліджень: бази даних, наукові видання,  «Інтелектуальні фонди БДМУ», присвячений Дню науки в Україні.

Софія Задерей проінформувала молодих науковців про важливі моменти, які потрібно використовувати та трансформувати в своїй дослідницькій діяльності. Тоді робота буде поєднувати в собі дві необхідні речі: відповідатиме стандартам журналів і наукометричних баз даних та викликатиме інтерес серед науковців, що активізує її цитування.

Юлія Вербицька розповіла про порядок формування електронної колекції цифрового репозиторію «Інтелектуальні фонди БДМУ», його навігаційні та пошукові можливості.

Олена Гімчинська ознайомила молодих науковців із новими інформаційно-пошуковими системами, які надають безкоштовний доступ до повнотекстових і реферативних  наукових ресурсів та баз даних, користуючись якими науковці нашого університету зможуть збирати, упорядковувати та організовувати інформацію для власної дослідницької роботи.

Захід провела Софія Задерей, технічний супровід Оксана Калічко.