12 травня 2022 р. співробітники бібліотеки Софія ЗАДЕРЕЙ, Юлія ВЕРБИЦЬКА та Олена ГІМЧИНСЬКА для науковців кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб (зав. кафедри Оксани ХУХЛІНОЇ) в режимі відеоконференції провели вебінар «Відстеження та аналіз цитування в базах даних Web of Science та Scopus. Популяризація наукових публікацій університетської спільноти через репозиторій «Інтелектуальні фонди БДМУ».

Софія Задерей і Олена Гімчинська розповіли науковцям кафедри, щоб підвищити наукометричні показники, за якими проводяться кількісні оцінки і порівняльний аналіз наукової активності авторів та наукових установ, потрібно публікуватися у закордонних і вітчизняних журналах, що входять до відомих наукометричних баз, реєструватися й створювати свій авторський профіль в міжнародних наукометричних базах.

Створення власного академічного профілю в Інтернеті може допомогти продемонструвати видимість та авторитетність науковця, а також визначити інтереси дослідників та знайти потенційних співробітників у своїй галузі досліджень.

Юлія Вербицька звернула увагу науковців на тому, що головна мета інституційного репозитарію полягає у створенні глобальної оглядовості наукових матеріалів нашого вишу і надання вільного доступу до них. Репозиторій «Інтелектуальні фонди БДМУ» працює на підвищення іміджу та рейтингу університету як центру наукових досліджень.

Захід провела Софія Задерей, технічний супровід Оксана Калічко.