Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Воїни духу» — онлайн-година патріотизму, присвячена Дню захисника України

«Воїни духу» — онлайн-година патріотизму, присвячена Дню захисника України, була проведена бібліотекою 13 жовтня 2020 року.

Студенти мали можливість перегорнути цікаві сторінки історії й згадати про звитягу наших предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність. Козаки, опришки, Січові стрільці, воїни УПА — саме на цих славних прикладах ми, українці, відроджуємо власну гідність, національну самоповагу та свідомість.

Сучасні захисники України — це ті, на кого ми опираємося зараз; хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну. Для них поняття честь, гідність, сила, відповідальність — не просто слова.

Захисник України – ветеран АТО Василь Миколайович, який перебував на сході країни з липня 2014 року до лютого 2015 року та який приєднався до онлайн-заходу, розповів студентам про захист країни від військового агресора в умовах сьогодення.

Презентація та неймовірно цікаве спілкування зі справжнім захисником країни справили сильне враження на учасників заходу, адже усі ми розуміємо, що нам є що цінувати й берегти. Наші герої живуть поруч з нами й ми їм — надзвичайно вдячні.

Наприкінці зустрічі студенти привітали ветерана з прийдешнім святом.

У заході взяли участь студенти ІІ курсу (1 гр.) коледжу БДМУ під керівництвом куратора групи Купчанко К.П.

Захід організовано бібліотекарем Тулевською С.О. за сприяння Купчанко К.П.

 

  

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: