«Запобігання академічному плагіату у ВНЗ» – інформаційна година до дня науки в Україні

До дня науки в Україні 29 квітня доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Квасницька О.Б. та бібліотекар І кат. Тулевська С.О. організували Інформаційну годину «Запобігання академічному плагіату у ВНЗ»

Під час заходу говорилося про проблему плагіату в навчальних і наукових роботах. Студентам розповіли про існування випадків плагіату, привели приклади. Увага була звернута на необхідність вказувати посилання на результати робіт, на підставі яких робляться висновки у власних дослідженнях.

Присутнім розповіли, що в університеті впроваджено комп’ютерну систему обліку, збереження та порівняльного аналізу електронних текстів письмових робіт співробітників та студентів, яка має назву «Аntiplagiarism» та дає змогу  перевірити документи на предмет запозичення текстів з відкритих джерел. Перевірка проводиться в читальному залі періодичних видань, рукописів та каталогів. (Богомольця, 2)

Захід відбувся для студенів IV курсу 15,16,17,18 групи Медичного факультету № 1, за участі доцента кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Кулачек Н.Т., асистентів – Ферфецької К.В.,  Чернецької Н.В., Стегніцької І.О., Буздуган І.О.

Інформацію на сайт підготувала Тулевська С.О.