«Життя як пісня, що не віддзвенить!»

До 70-річчя від дня народження Володимира Івасюка — композитора і поета, співака і художника, скрипаля і піаніста, аранжувальника і диригента, громадського діяча і лікаря, основоположника української естрадної музики, лауреата Державної премії України ім. Шевченка, Героя України, в бібліотеці БДМУ зі студентами ІІ курсу 2, 3 груп спеціальності «Фармація» коледжу БДМУ під керівництвом викладачів кафедри медичної та фармацевтичної хімії – Кропельницької Ю.В. та Барус М.М. відбулася літературно-музична композиція «Життя як пісня, що не віддзвенить!»

Гостям заходу продемонстрували відео з піснями В.Івасюка, а саме: «Червона рута», «Мила моя», «Водограй», «Балада про дві скрипки», «У долі своя весна», які звучали у виконанні: С.Ротару, В.Зінкевича, Н.Яремчука, Р. Кольци,  ВІА «Смерічка» під керівництвом Л.Дутківського та самого автора.

Неабияке враження на всіх справив відеозапис пісенного конкурсу «Пісня року-71», під час якого пісня «Червона рута» здобула перемогу та розпочала впевнену ходу по всьому світу.

Присутніх ознайомили з життєвим і творчим шляхом уславленого композитора.

За 30 років життя Івасюк створив 107 пісень, 53 інструментальні твори. Професійний медик Івасюк грав на скрипці, фортепіано, віолончелі, гітарі, чудово виконував власні пісні.

Студенти та викладачі підготували та проникливо декламували поезію: В.Івасюка, Г.Тарасюк, Т.Севернюк, П.Сороки. Також були зачитані фрагменти з книги Михайла Івасюка «Монолог перед обличчям сина».

Захід підготували та провели: Світлана Тулевська, Наталія Жук за участі Маші Данилової.