Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Життєва та наукова діяльність ЕрвінаЧаргаффа» – інформаційна година, в рамках Тижня науки в Україні.

        

            24 травня 2016 року в рамках Тижня науки в Україні в читальному залі періодичних видань, рукописів та каталогів  був проведений захід, присвячений життєвій та науковій діяльності  Ервіна Чаргаффа – представника найталановитіших вчених у світовій науці.

Життя всесвітньо відомого біохіміка, який народився в Чернівцях  – унікальне плетиво подій, наполегливої творчої праці, наукових дискусій.

  Головним напрямком його наукової діяльності було вивчення хімічного складу і структури нуклеїнових кислот. А «Правило Чаргаффа» стало опорною точкою для з’ясування структури видатної «подвійної спіралі».

        Ервін Чаргафф залишив світовій спільноті величезну наукову спадщину як науковець. Він  – автор 40 книг. 

            Ервіну Чаргаффу як публіцисту належать слова: «Рівень розвитку держави визначається трьома складовими: відношенням до дерев, відношенням до дітей, відношенням до рідної мови».

            В заході брали участь студенти І курсу медичного  факультету № 4 (спеціальність «Педіатрія»). Зустріч було організовано куратором групи к.мед.н., асистентом кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата  Анцуповою Вітою Вячеславівною та бібліотекарями Машою Даниловою та Світланою Тулевською.

Print Friendly, PDF & Email