Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Життєва та наукова діяльність ЕрвінаЧаргаффа» – інформаційна година, в рамках Тижня науки в Україні.

        

            24 травня 2016 року в рамках Тижня науки в Україні в читальному залі періодичних видань, рукописів та каталогів  був проведений захід, присвячений життєвій та науковій діяльності  Ервіна Чаргаффа – представника найталановитіших вчених у світовій науці.

Життя всесвітньо відомого біохіміка, який народився в Чернівцях  – унікальне плетиво подій, наполегливої творчої праці, наукових дискусій.

  Головним напрямком його наукової діяльності було вивчення хімічного складу і структури нуклеїнових кислот. А «Правило Чаргаффа» стало опорною точкою для з’ясування структури видатної «подвійної спіралі».

        Ервін Чаргафф залишив світовій спільноті величезну наукову спадщину як науковець. Він  – автор 40 книг. 

            Ервіну Чаргаффу як публіцисту належать слова: «Рівень розвитку держави визначається трьома складовими: відношенням до дерев, відношенням до дітей, відношенням до рідної мови».

            В заході брали участь студенти І курсу медичного  факультету № 4 (спеціальність «Педіатрія»). Зустріч було організовано куратором групи к.мед.н., асистентом кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата  Анцуповою Вітою Вячеславівною та бібліотекарями Машою Даниловою та Світланою Тулевською.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: