«Зима, що нас змінила»

До Дня Героїв Небесної Сотні в читальному залі бібліотекиБДМУ  19 лютого 2019 p., відбулася година патріотизму «Зима, що нас змінила».

Про розгони Євромайдану, які відзначилися брутальним побиттям  людей, про  фінальний і найбільш драматичний  етап революції — події у Києві 18-20 лютого, в ході яких загинуло більше сотні кращих синів і дочок нашої країни, розповіли студентам ІІ курсу 1, 2, 3 груп спеціальності «Фармація» (куратор Велика А.В., головний куратор Панасенко Н.В.),  співробітники бібліотеки — Світлана Тулевська, Маша Данилова, Наталія Жук.

Особлива увага була приділена нашим землякам — Олександру Щербанюку та Василю Аксеніну, які посмертно нагороджені званням Героя України.

Студенти: Ватаманчук Я., Чев’як І., Прокопюк Я., Дем’янюк Д. – підготували та зачитали поетичні рядки авторів Майдану, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні.

.