Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

19-та Міжнародна конференція «Крим -2012» « Бібліотеки та інформаційні ресурси в сучасному світі науки, культури, освіти та бізнесу» (м.Судак)

02-10 червня 2012 року відбулася  19-та Міжнародна конференція «Крим -2012»  «Бібліотеки та інформаційні ресурси в сучасному світі науки, культури, освіти та бізнесу». 

 Генеральний директор Державної публічної науково-технічної бібліотеки Росії, президент Міжнародної асоціації та розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій (ЕБНІТ), м.Москва (Росія)

В роботі конференції прийняли участь біля 1200 делегатів з 29 країн.

За роки свого існування Конференція “Крим”, завдяки її актуальній тематичній спрямованості, стала одним з найвідоміших, великих і авторитетних міжнародних форумів у світовій бібліотечно-інформаційній професійній сфері.

Багато закордонних колег, відзначаючи особливу професійну і дружню атмосферу, зручність роботи і рівень організації цієї конференції, вважають її кращою в світі.

Основна увага на всіх Конференціях “Крим” приділяється стану та перспективам розвитку бібліотек, в тому числі на базі інформаційних, комп’ютерних та інтернет-технологій; правової та ділової інформації; активізації співробітництва між бібліотеками, науковими, культурними, освітніми;  книготорговельними організаціями та книгорозповсюджувачами

 Особливий акцент робиться на найбільш актуальній проблематиці: відкритий доступ і відкриті архіви інформації; системний інтегратор інформаційних і бібліотечних ресурсів; роль Інтернету в трансформації бібліотечно-інформаційного обслуговування; сприяння бібліотек розвитку читання; робота бібліотек в умовах посилення законів про охорону авторських прав і, звичайно, роль бібліотек у підвищенні рівня інформаційної культури та збереження культурної спадщини.

На фото  зліва  направо: директор біб-ки БДМУ  Цимбал В.І., Генеральний директор Національної науково-медичної біб-ки  Павленко Р.І. , директор Полтавської обласної універсальної наукової біб-ки  Зеленська Т.І. , Генеральний директор Національної парламентської біб-ки  Вилегжаніна Т.І.

        Постійно в центрі уваги конференції питання створення і функціонування електронних бібліотек, корпоративних бібліотечно-інформаційних систем, ключові проблеми сучасного

бібліотекознавства та інформатики, екологічне просвітництво та екологічна інформація, робота шкільних і дитячих бібліотек, роль бібліотек у забезпеченні сучасних інноваційних та освітніх технологій.

Окрім повної інформації про конференцію “Крим-2012” директор бібліотеки довела до відома колектив, що адміністрацією Буковинського державного медичного університету придбано нову автоматизовану інформаційну систему “ІРБІС-64” з повним комплектом модулів:
– Адміністратор;
– Катологізатор;
– Комплектатор;
– Читач;
– Книговидача;
– Книгозабезпеченість;
– Коректор
на 15 робочих місць для спеціалістів та необмежено –  для читачів.
Запровадження АБІС “ІРБІС-64” дасть змогу поступово автоматизувати всі процеси по обслуговуванню читачів бібліотеки.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: