«Безцінні скарби рідної культури» – відеоекскурсія до Міжнародного дня пам’яток і визначних місць.

До Міжнародного дня пам’яток і визначних місць, який в Україні відзначають 18 квітня як «День пам’яток історії та культури» в студентському читальному залі № 1 бібліотеки БДМУ для студентів ІІ курсу 8, 9 груп Медичного факультету № 2 було проведено відеоекскурсію Чернівцями «Безцінні скарби рідної культури».

Студентам до перегляду були представлені наступні рубрики: «Архітектурні перлини Чернівців», завдяки якій присутні могли ознайомитися з архітектурними шедеврами нашого міста, саме: з Чернівецьким національним університетом –  колишньою Резиденцією митрополитів Буковини і Далмації, який включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО; побувати на площі Театральній, ознайомитися з Музично-драматичним театром – однією з найвідоміших пам’яток архітектури міста, був зроблений акцент на колишній Палаті торгівлі та ремесел, теперішньому Буковинському державному медичному університеті; насолодитися архітектурними ансамблями площ міста; відвідати костел Серце Ісуса.

Неабиякий інтерес у студентів викликала інформація з  рубрик «Чернівці літературні» та «Чернівці музичні». Адже  тут народилися, жили та творили відомі діячі української та інших національних культур, які зробили вагомий внесок у розвиток історії, культури, літератури та мистецтва свого краю. Літературна слава Чернівців пов’язана з іменами Юрія Федьковича, Ольги Кобилянської, Міхая Емінеску, Рози Ауслендер, Еліазара Штейнбарга, Сидора Воробкевича, Ірини Вільде та ін.

Про музичну історію нашого краю говорять пісні наших славних земляків: Володимира Івасюка, Назарія Яремчука, Миколи Мозгового, Дмитра Гнатюка, Леоніда Затуловського, Сіді Таль та багатьох інших.

Захід підготували та провели Світлана Тулевська , Ірина Кухлій за ініціативи доцента кафедри гістології, цитології та ембріології Наталії Пентелейчук та асистента кафедри Людмили Андрущак.