Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Бібліографічний флешмоб триває (кафедра соціальної медицини та ООЗ)

16 травня 2023 р. на кафедрі соціальної медицини та ООЗ (зав. кафедри Ігор НАВЧУК) відбувся захід, присвячений Дню науки в Україні на тему: «Інформаційно-пошукові системи на сайті бібліотеки БДМУ. Основи інформаційного пошуку. Vancouver Style оформлення бібліографічних посилань».

Під час заходу Софія Задерей та Олена Гімчинська звернули увагу науковців кафедри та студентів на важливість оформлення результатів наукових досліджень. Вкрай необхідним та обов’язковим є дотримання авторами чинних стандартів щодо оформлення бібліографічного списку.

Уніфікація бібліографічного запису відповідно до міжнародних рекомендацій та національних стандартів забезпечує сумісність бібліографічних даних як на вітчизняному, так і на міжнародному рівні, полегшує процеси розуміння та обміну даними і є необхідною умовою інтеграції до світового інформаційного товариства.

Науковці і студенти, які взяли участь в обговоренні, щиро подякували фахівцям бібліотеки за вчасну і корисну інформацію, професійний підхід і висловили надію на подальше співробітництво.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: