Бібліографічний флешмоб триває (кафедра медичної біології та генетики, кафедра фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії та кафедра дерматовенерології)

17 травня 2023 р. у флешмобі взяли участь кафедра медичної біології та генетики (зав. кафедри Роман БУЛИК) та кафедра фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії (зав. кафедри Олександр ЗАХАРЧУК).

З нагоди Дня науки в Україні актуальною виявилась тема «Scopus та Web of Science: які особливості та в чому різниця?»

Бібліотечні фахівці Софія Задерей та Олена Гімчинська ознайомили науковців із двома міжнародними базами даних.

Web of Science (WoS) – одна з найбільших в світі пошукових платформ, яка містить реферативні бази академічних матеріалів з урахуванням їх взаємного цитування, на основі якого кожен журнал отримує окремий імпакт-фактор.

SCOPUS – бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих в наукових виданнях.

До флешмобу долучилась кафедра дерматовенерології (зав. кафедри Ольга ДЕНИСЕНКО) разом із студентами.

Захід на кафедрах пройшов у дружній, невимушеній атмосфері. Підсумовуючи, присутні відзначили особливу роль бібліотеки вишу для розвитку інформаційного суспільства та важливість підтримки бібліотекою навчального і наукового процесів.