Бібліографічний флешмоб триває (кафедра педіатрії та дитячих інфекційних хвороб)

18 травня 2023 р. до флешмобу «Пошук інформації в базах даних Scopus та Web of Science» долучились науковці кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб (зав. кафедри Олена КОЛОСКОВА).

Основна мета цього етапу – ознайомити науковців кафедри з найбільш відомими міжнародними наукометричними базами даних, методами роботи та оцінки наукової діяльності.

На завершення заходу учасники мали нагоду поспілкуватись, обмінятися думками з приводу розглянутого матеріалу. Відбулась жвава професійна дискусія з чисельними запитаннями та відповідями.

Плідна змістовна зустріч та професійне спілкування збагатили учасників заходу досвідом, новими ідеями.