Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Бібліографічний флешмоб триває (кафедра внутрішньої медицини та кафедра внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб)

Цього разу він об’єднав науковців двох кафедр – кафедру внутрішньої медицини (зав. кафедри Олександр ФЕДІВ) та кафедру внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб (зав. кафедри Оксана ХУХЛІНА) і був присвячений роботі з міжнародними базами даних, їх перспективам та можливостям для науковців університету.

              

Мета даних заходів – ознайомити дослідників з провідними міжнародними наукометричними базами даних, їх функціонуванням та вимогами до публікацій, сформувати необхідні теоретичні знання і практичні навички для здійснення самостійної пошукової та публікаційної роботи в межах цих баз даних.

Зустріч відбулась у форматі «Запитання – відповідь», науковці виявили щиру зацікавленість у поглибленні власних знань про важливість критерію оцінювання ефективності наукової роботи, дослідження публікаційної активності та цитованості.

Позитивні відгуки співробітників кафедр були адресовані усій команді бібліотеки. Для нас це – гарний привід до подальшого самоудосконалення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: