Чергове засідання Школи молодого науковця відбулося 5 квітня.

2023-04-06

Для присутніх аспірантів та студентів БДМУ доцент Ніна Зорій представила презентацію «Основи академічної доброчесності». Під час перегляду якої розповіла про принципи академічної доброчесності, які пропагує наш університет.

Бібліотекар І кат. Світлана Тулевська  представила презентацію «Запобігання академічного плагіату у ВУЗах».

Під час перегляду були дані визначення термінів «плагіат» та «академічний плагіат» опираючись на  «Закон про авторське право і суміжні права», було розказано як запобігти плагіату під час написання робіт, зачитані методи покарання за наявність плагіату у наукових роботах та дисертаціях згідно «Закону про вищу освіту».

Студентам і аспірантам були дані  рекомендації щодо користування сайтом бібліотеки де в розділах «Електронні послуги та сервіси», «На допомогу науковцю» багато корисної інформації для запобігання плагіату в наукових роботах.