Чисте довкілля – справа кожного

«Чисте довкілля – справа кожного» саме під такою назвою  14 жовтня 2022 р. відбулася інформаційна година (онлайн) для студентів ІІ курсу 8, 9 груп Медичного факультету № 2 під керівництвом кураторів груп Людмили Андрущак, Наталії Пантелейчук та бібліотекарем І кат. Світлани Тулевської.

У 2000 році розпочато програму ООН «Тисячоліття довкілля – приступити до дій». В ООН стверджують, що тільки міжнародне співробітництво може гарантувати подальший безпечний розвиток планети. Програма розрахована на те, щоб залучити якомога більше людей до охорони навколишнього середовища, дати народам світу можливість активно сприяти збалансованому й справедливому розвитку, розумінню того, що основною рушійною силою у зміні підходів до природоохоронних питань є громади та громадяни, щоб у всіх країн і народів було безпечніше й щасливе майбутнє.

Присутнім розповіли про утилізацію відходів, проблеми сміттєзвалищ, які здатні отруювати наземні та підземні води. Окремим розділом розглядалося питання пластикового забруднення, шкідливий вплив пластику на цілі екосистеми. Було запропоновано зробити те, що може кожен з нас — скоротити вживання пластикових виробів в побуті.

Студентів закликали знайти шляхи, для покращення навколишнього середовища. Як приклад, прибрати сміття в своєму дворі, майданчиках, скверах, як мінімум не залишати слідів свого перебування на природі. І надалі дбати про охорону та збереження природних скарбів.