День спеціаліста. Презентація фахових періодичних видань до Міжнародного дня стоматолога

9 лютого у світі та в Україні відзначають Міжнародний день стоматолога. Покровителькою стоматологів вважається Свята Аполонія, дочка олександрійського чиновника, яка 9 лютого 249 року прийняла мученицьку смерть за Христа.

Україна відзначає професійне свято стоматологів з 1993 року.

Основна мета стоматологічної науки допомогти впоратися людині з болісними стражданнями, зробити життя людини по можливості комфортніше, а посмішку естетичніше.

За рекомендацією завідувача кафедри терапевтичної стоматології доцента Віктора Батога співробітники бібліотеки Наталія Жук, Світлана Тулевська, Орися Ляшенко, Наталія Пожидаєва підібрали статті з профільних журналів за темою «Ортодонтія». Саме цей розділ стоматології займається профілактикою та лікуванням дефектів розвитку зубів, зубних рядів та щелеп. За допомогою ортодонтичного лікування пацієнти мають можливість виправити прикус, отримати рівні і красиві зуби, поліпшити здоров’я ротової порожнини і організму в цілому.

Презентація відбулася на кафедрі терапевтичної та ортопедичної стоматології 9 лютого.

Науковці кафедри терапевтичної стоматології доценти Віктор Батіг, Олександр Митченок, Маріанна Остафійчук, кафедри ортопедичної стоматології завідувач кафедри, професор Олександр Бєліков, доцент Михайло Касіянчук, асистент Микола Сорохан рекомендуючи статті з фахових журналалів ознайомили студентів старших курсів з діагностикою, препаратами, інструментами та методами лікування в ортодонтії.

Також на прохання Віктора Маркіяновича були підібрані статі з журналів за темою «Імплантологія» –  найперспективнішого, актуального і затребуваного напрямку в сучасній стоматології та протезуванні. Були підібрані статті за темами: «Імплантологія. Методи лікування і матеріали» та «Імплантологія. Профілактика ускладнень».

Студенти проявляли неабияку зацікавленість, маючи можливість переглянути і сфотографувати статті. Науковцям були роздані інформаційні бюлетені, згідно заданих тем.