Доступ до бази Clinical Key, Complete Anatomy та Osmosis products.

Прагнучи надати інформаційну підтримку медичній спільноті України в умовах розв’язаної РФ війни, компанія Elsevier відкрила для підтримки студентів-медиків, лікарів і медичних працівників з України безкоштовний доступ до електронних платформ наукової інформації ClinicalKey, Complete Anatomy та Osmosis.

«Elsevier робить безкоштовний доступ до кількох своїх інструментів і медичних освітніх платформ », – зазначається в повідомленні компанії.

Для забезпечення зручного доступу українських користувачів до цих ресурсів створено україномовний розділ «Медична підтримка України», в якому опубліковано інформацію про зазначені бази даних та інструкції щодо отримання доступу. У розділі подаються довідкові матеріали та навчальні відео про можливості використання інформаційних ресурсів у науковій діяльності та навчанні, а також для потреб лікування пацієнтів.

Враховуючи ситуацію в Україні, фахівці компанії підготували простий і зручний алгоритм доступу.

Підключитися до ресурсів:

1. Щоб підключитися до ClinicalKey  – Подайте запит на доступ (заповнити онлайн-форму).
  2. Щоб підключитися до Complete Anatomy  – ознайомтеся та виконайте дії, які подані в інструкції.
  3. Щоб підключитися до Osmosis  – ознайомтеся та виконайте дії, які подані в інструкції.

Детальна інформація про кожний ресурс, навчальні відео та посібники з використання

Довідково

ClinicalKey – база даних клінічних знань для медичних працівників і студентів. ClinicalKey надає доступ до провідних повнотекстових довідників і журналів, містить інформацію про ліки, відеоматеріали, практичні рекомендації тощо.

Complete Anatomy – найдосконаліша в світі платформа 3D анатомії, яка використовується фахівцями зі всього світу для розуміння складних анатомічних структур.

Osmosis – медична освітня платформа, що використовується студентами-медиками, лікарями та особами, які доглядають за пацієнтами. Платформа пропонує користувачам зрозумілий, інформативний і цікавий навчальний контент. Бібліотека Osmosis складається з понад 2 тисяч відео, які охоплюють патологію, фізіологію, фармакологію та клінічну практику, а також містить відповідні запитання, картки та примітки.