Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Тестові доступи

 

Шановні науковці і студенти БДМУ!

Вам надається унікальна можливість попрацювати з повнотекстовими й реферативними базами даних медичного, біомедичного, природничого й гуманітарного спрямування EBSCO (тестовий доступ тривав  до кінця 2018 року).

Доступ відкритий за посиланням  http://search.ebscohost.com з усіх IP-адрес нашого університету (у т.ч. з кафедр й бібліотеки) до таких баз даних:

 • MEDLINE®with Full Text― основна повнотекстова база даних медичних журналів (більше 1 300 журналів);
 • MEDLINE®Complete повнотекстова база даних (близько 2300 елітних біомедичних і медичних журналів);
 • EBSCO eBooks Clinical Collectionвключає більше 3500 книг із загальної медичної практики й сестринської справи;
 • DynaMed Plus― інформаційний ресурс нового покоління, оснований на доказовій медицині (включає тисячі тем, які охоплюють різні галузі медицини);

Читати далі……..

 

Пропонуємо Вашій увазі тестовий доступ до БД “Global Patents Reference Center”, наданий асоціацією “Інформатіо-Консорціум” у співробітництві з компанією EBSCOhost.
 
За посиланням з ІР – адрес університету:
 
База даних “Global Patents Reference Center
– включає 98 млн. записів про патентні документи (52 млн. патентних документів у повному тексті) більше ніж 100 патентних відомств країн світу.
– основні предметні сегменти колекції: авіація, біотехнології, комп’ютерні науки, електроніка, енергетика, інженерна справа, харчові технології, фармакологія, та інші.
– оновлюється щомісяця;
– доступ через пошукові інтерфейси EBSCOhost та EBSCO Discovery Service.
 
Платформа Web of Science доступна з ліцензованих IP-адрес вузу за посиланням:http://webofscience.com/ 
Ресурс InCites Journal Citation Reports доступний за адресою:
 
.
 
 .

Раді повідомити Вам про можливість скористатися тестовим доступом до електронних ресурсів американського видавництва   McGraw-Hill : Access Medicine.
Розпочався новий тестовий доступ до електронних ресурсів американського видавництва McGraw-Hill : Access Medicine.
Access Medicine – флагман медичних платформ. Спеціалізовані медичні ресурси з фундаментальних наук: Анатомія, Біохімія, Мікробіологія, Неврологія, Патологія, Фармакологія, Фізіологія та клінічні науки.
Access Medicine – це довідники, потужні засоби пошуку, глобальні новини, мультимедіа, навчальне відео та навчальні посібники для студентів. Ресурс містить понад 70 провідних медичних підручників. Більш ніж 50 000 зображень, процедурні відео, засоби діагностики. Можливості для викладачів – створення своїх навчальних програм на базі платформи content and Q&A material. Оновлюється щомісяця.
Період тестового доступу: 12.04.2016 року до 11.05.2016 року
Тип доступу:    http://accessmedicine.mhmedical.com/

Username: bsmu
Password: medicine
 
 
 

            Скористатись ресурсом можна за адресою – www.who.int/hinari , тільки в межах дії IP-адреси бібліотеки та університету. Пароль та логін Ви можете отримати у чергового бібліотекаря  в читальному залі для професорсько-викладацького складу, та в електронному читальному залі №1. 

        HINARI – программа безкоштовного або дуже недорогого он-лайн доступу до провідних журналів із біомедичних і близьких соціальних дисциплін, а також до досліджень в галузі охорони здоров’я.
Программа HINARI, створена ВООЗ спільно з провідними видавництвами, дозволяє доступ до одного з найбільших світових зведень біомедичної літератури та літератури про здоров’я для неприбуткових академічних і дослідницьких установ, урядових організацій у країнах, що розвиваються .
        До 13 000 журналів (на 30 різних мовах), до 29 тисяч електронних книг, до 70 інших інформаційних ресурсів сьогодні доступні організаціям в галузі охорони здоров’я більш ніж у 100 країнах.
Сьогодні в программі HINARI більше 160 видавництв пропонують понад 42 000 інформаційних ресурсів.
 
 
 
    На порталі  відкритий доступ до понад 1,5 млн. статей та публікацій у журналах видавництва з різних галузей медицини та інших наук.
Скористатись ресурсом можна за адресою –  http://link.springer.com/ , тільки в межах дії IP-адреси бібліотеки та університету.
Компанія Springer – одна зі світових лідерів на інформаційному ринку електронних продуктів і послуг, яка пропонує увазі читачів книги та журнали видавництва наукової літератури Springer-Verlag, історія діяльності якої налічує більше 150 років.
Springer – провідний постачальник електронних сервісів та баз даних на ринку інформаційних послуг, який представляє понад 200 наукових, технічних і медичних баз для різних груп користувачів. В базах даних міститься понад 160 тис. наукових електронних книг з усіх галузей знань, включаючи біологію, екологію, медицину.
 
 
 
 
Пропонуємо Вам скористатися до кінця березня 2015 року
 повними архівами всіх журналів the Royal Society Publishing, 
які знаходяться у відкритому доступі за посиланням 
Так видавництво відзначає 350-ліття виходу першого наукового журналу в світі – Philosophical Transactions.
 
 
    Запрошуємо ознайомитися в тестовому режимі з щотижневим медичним журналом “The New England Journal of Medicine”
який доступний в період з лютого 2014 року по 31 грудня 2014 року.
 
«The New England Journal of Medicine» – щотижневий  журнал, який публікує нові результати медичних досліджень, оглядові статті, звіти та редакційну думку з широкого кола питань, важливих для біомедичної науки та клінічної практики.
        Даний ресурс дає можливість ознайомитися з статтями, клінічними випадками, перспективами, коментарями та відео у сфері клінічної медицини.
        Популярними є  статті за спеціальностями: 
 • Кардіологія
 • Ендокринологія
 • Гастроентерологія
 • Генетика
 • Гематологія / Онкологія
 • Інфекційні хвороби
 • Нефрологія
 • Неврологія / Нейрохірургія
 • Акушерство / Гінекологія
 • Педіатрія
 • Первинна допомога / Hospitalist
 • Легенева / Інтенсивна терапія
 • Хірургія
 • та інші
Популярні теми:
 • Клінічна практика центр
 • Політики в галузі охорони здоров’я та реформ
 • Медицина і суспільство
 • Глобальний Серія Здоров’я
 • Критичний серії Догляд
 
———————————————–
 

“Pediatric Neurology Briefs”
провідний щомісячний журнал з питань дитячої неврології.

Даний ресурс покликан прискорювати та полегшувати огляд сучасних наукових досліджень і досягнень у галузі дитячої неврології та суміжних дисциплін. Автори надають докладні щомісячні зведення опублікованих статей, із коментарями на основі їх досвіду та відповідними цитатами. Щомісячний журнал об’єднує інформацію про дитячу неврологію, неврологів, нейрохірургів, педіатрів, психіатрів, психологів, педагогів та інших фахівців у галузі охорони здоров’я з докладним посиланням керівництво з діагностики, етіології, патології, лікування та прогнозу нервових хвороб немовлят, дітей і підлітків. Вміст доступний для читачів з будь-якої медичної дисципліни.
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: