Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Світові БД з медицини

 
Електронна бібліотека авторефератів дисертацій (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 55 тис. текстів авторефератів дисертацій, захищених в Україні з 1998 р. 
Наукова періодика України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені як у друкованому, так і в електронному вигляді (на жовтень 2011 р. – 1690 екз.) 
 

 ABC Chemistry – каталог безкоштовних повнотекстових журналів з ​​хімії різних видавництв (як постійно, так і тимчасово доступних), англійською та російською мовами. Список журналів постійно оновлюється. 

 

Acronym Finder –  найбільша та найповніша довідкова база даних акронімів та абревіатур, яка містить більше 1 млн. скорочень та їхніх розшифровок. Надає можливість пошуку або перегляду скорочень за наступними категоріями:інформаційні технології, військова справа та уряд, бізнес і фінанси, наука і медицина, організації і школи, сленг та поп-культура. 

 

ACP Journal Club  узагальнення кращих нових доказів з внутрішньої медицини більше ніж з 130 клінічних журналів.

 
 

 American College of Physicians (ACP). Internal Medicine. Doctors for Adults – Національна організація лікарів-терапевтів, які спеціалізуються на профілактиці, виявленні та лікуванні захворювань у дорослих.

 
 

 arXiv – найпопулярніший відкритий архів рефератів та повних текстів наукових публікацій, створений на базі бібліотеки Корнельського університету. Містить більше        1 162 041 електронних видань з фізики, математики, комп’ютерних наук, біології, фінансів та статистики.

 

 Australian National Healthand Medical Research Council – Бібліотека клінічних рекомендацій Національної Австралійської Ради з досліджень в області охорони здоров’я.

BASE – одна з найпотужніших систем пошуку академічних ресурсів відкритого доступу (OAI-PMH), представлених в Інтернеті, що підтримується бібліотекою університету Білефельда. Більш ніж 28 млн. повнотекстових документів з 1837 джерел з різної тематики, починаючи з 2004 р.

 
Centre for Evidence-based Medicine at the University of Oxford – Оксфордський Центр доказової медицини
 

 Chemindustry – потужна пошукова сиcтема в галузі хімічної промисловості та суміжних з нею галузей. Надає доступ до каталогу веб-сайтів (близько 45 тис. організацій), бази даних журнальних статей у вільному доступі, матеріалів, звітів та досліджень ринку хімічної промисловості, останніх наукових новин.

 
СhemNet (Россия) – портал інформаційних ресурсів з хімії (освіта, наука, технологія).
 

De Gruyter Open – відоме академічне видавництво книг та журналів (раніше – Versita). Випускає в світ понад 400 назв (і власних, і “запрошених”) академічних журналів з різних дисциплін, здебільшого з країн Центральної та Східної Европи.

Directory of Open Access Books (DOAB) – директорія книжок відкритого доступу надає доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за наступними параметрами: назва книги, автор, ключові слова анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами. Переглядати зміст сервісу можна за назвами в алфавітному порядку, за предметними рубриками та за видавцем (напр. Academia Press, University of Michigan Press, Springer Science – Business Media тощо). Налічує 4878 академічних рецензованих книг від 155 видавництв.

[Image]
Directory of Open Access Journals – Довідник журналів відкритого доступу – Безкоштовний доступ до повнотекстових рецензованих та академічних наукових журналів з усіх галузей знань та різними мовами. Налічує понад 9076 журналів, 6237 пристатейних пошуків, 2 190 472 статті з 130 країн світу. 

EZB – Elektronische Zeitschriftenbibliothek – реферативно-повнотекстова база даних електронних журналів при бібліотеці університету Регенсбурга з різних галузей знань. 

EZB – Elektronische Zeitschriftenbibliothek – реферативно-повнотекстова база даних електронних журналів при бібліотеці університету Регенсбурга з різних галузей знань. БД пропонує шуидкий, структурований та уніфікований доступ до наукових повнотекстових журналів.  86 469 найменувань з яких 17 205 інтернет-журнали. 88 945 журнали агрегаторів. 53 743 журнали вільного доступу з повними текстами.

Google Book Search – проект з оцифрування книг від Google. Через цей сервіс доступний повнотекстовий пошук в книгах, оцифрованих Google та партнерами проекту Google books – провідними бібліотеками світу. Бібліотека Google  містить понад 15 млн. книг, доступних у повних текстах або представлених для перегляду лише декількома сторінками для ознайомлення (у такому випадку надається інформація про те, де книгу можна придбати чи в якій найближчій до Вас бібліотеці взяти).

Google Scholar – система, орієнтована на пошук наукової літератури за різними галузями знань та різними джерелами. Також доступними є рецензовані статті, дисертації, книги, реферати та звіти, які опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.

 HighWire Press – науковий портал бібліотеки Стенфордського університету, що надає безкоштовний доступ до 2 434 604 повнотекстових статті журналів, книг, конференцій та інших публікацій, із 7 659 003 статей. Тематика: физичні, біологічні, медичні, соціальні та гуманітарні науки.

 
[Image]
Hindawi – пошук серед більш ніж 200 рецензованих наукових журналів відкритого доступу з інженерії, математики, фізики, хімії, комп’ютерних наук, біології, медицини та ін. видавничої корпорації Hindawi. 
 

Ingentaconnect – багатогалузева реферативна база даних (хімія, фізика, комп’ютерні науки, математика, біологія, медицина, економіка, соціальні науки та ін.) пропонує доступ до 5,0 млн. статей з 13 тис. наукових журналів таких відомих видавців, як Elsevier, Springer, IOP Publishing, Taylor and Francis, NPG та ін.

Ipl2 (Internet Public Library) – пошуковий портал на базі об’єднаної колекції ресурсів Internet Public Library (IPL) та Librarians’ Internet Index (LII), що містить посилання на англомовні сайти, згруповані по різним темам: наука та технологія, соціальні науки, бізнес та економіка, комп’ютер та інтернет, культура та мистецтво та ін.

 
 
JAMAevidence – Основні інструменти для розуміння і застосування медичної літератури та постановки клінічних діагнозів.

Journals4Free – Портал журналів відкритого доступу з понад      15 тис. назв академічних журналів. Пошук можна здійснювати за тематичними категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних. Тематичний спектр порталу: Науки про здоров’я; Біологія та науки про життя; Сільське господарство; Науки про харчування; Технології та інженерія; Математика та статистика; Науки про Землю; Правознавство та політичні науки; Бізнес та економічні науки; Соціальні науки; Біхевіоральні науки; Освіта; Мовознавство та літературознавство; Історія та археологія; Науки про навколишнє середовище; Фізика та астрономія; Філософія та релігія; Комунікація та інформація; Мистецтво та архітектура; Загальні та мультидисциплінарні науки.

J-STAGE – Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic – японський портал наукової інформації, який надає доступ до 1 936 назв наукових журналів,  загальної кількості зареєстрованих статей 2 756 615  статей з різних галузей знань.

Medscape – Веб-ресурс для лікарів та інших фахівців у галузі охорони здоров’я.
NARCIS – Нідерландський національний портал наукової інформації, що містить 1 265 870 публікацій (частина з яких у відкритому доступі), у тому числі з репозитаріїв усіх голландських університетів та наукових установ.
National Guadeline Clearinghouse – Публічний ресурс на основі фактичних даних клінічних рекомендацій
 

OAIster – колекція цифрових ресурсів з відкритих архівів по всьому світу у рамках проекту всесвітньої бібліотечної організаціїї OCLC. На сьогоднішній день OAIster надає доступ до 25 млн. записів від 1157 учасників.

 

OpenDOAR – (The Directory of Open Access Repositories) – пошук достовірної наукової інформації у відкритих репозитаріях у всьому світі, який підтримується службою SHERPA Університету Ноттінгема. Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями знань у понад 2 600 е-архівах.

ROAR – (Registry of Open Access Repositories) – реєстр усіх репозитаріїв та інших джерел відкритої інформації в усьому світі. Проект є розробкою Університету Саутгемтон (Великобританія) та являється частиною мережі EPrints.org.

ScienceDirect – бібліографічно-реферативна та повнотекстова база наукового видавництва Elsevir, яка надає доступ до понад 3400 журналів та 20 тис. книг з різної тематики. ScienceDirect включає 230 журналів відкритого доступу та понад 1500 журналів, що містять публікації відкритого доступу. У вільному доступі знаходиться вся бібліографічно-реферативна складова бази.

 
 
[Image]STAT! Ref  о’бєднує  більше 600 електронних ресурсів з 50 дисциплін в галузі охорони здоров’я. Основні ресурси  Essential Evidence Plus ™ (EE +), Scientific American Medicine, та MedCalc 3000.
 
Supercourse Epidemiology, the Internet and Global Health – Інтернет курси з навчання епідеміології та основам доказової медицини. Курси об’єднують понад 2 млн. учених з 174 країн, які обмінюються безкоштовно 165 тис. лекціями на 33 мовах.

UNdata – система доступу до баз даних ООН UNdata містить 34 бази даних, таблиці та глосарії, які вміщують більше 60 мільйонів записів, охоплюють широке коло тем, зокрема сільське господарство, освіту, зайнятість, енергетику, навколишнє середовище, охорону здоров’я, ВІЛ/СНІД, злочинність, Human Development, промисловість, інформаційні та комунікаційні технології, National Accounts, населення/біженці, туризм, торгівлю, а також Millennium Development Goals indicator.

 
 

 Wiley Open Access – проект Відкритого Доступу авторитетного наукового видавництва John Wiley & Sons, Inc., в межах якого видаються близько 40 рецензованих онлайнових журналів в галузі біологічних, хімічних та медичних наук.

 
 

 World Digital Library  – Світова Цифрова Бібліотека: міжнародний проект, ініційований Бібліотекою Конгресу США, який надає безкоштовний доступ до різних типів цифрових матеріалів 7 мовами, які представляють культуру різних країн світу. 

 
 
 

 WorldWideScience.org – глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук інформації (не тільки публікацій) з різної тематики у національних та міжнародних наукових БД та порталах (60 БД з понад 60 країн світу).

 
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: