Ми частинка природи, збережемо її

Саме під такою назвою 18 жовтня 2022 р. відбулася інформаційна година для студентів-медиків зорганізована кураторами та бібліотекою БДМУ.

Учасники онлайн заходу – студенти ІІ курсу(9) 1 гр. (куратор – Лілія Костишин), ІІ курсу 2 гр. (куратор – Наталія Михайлюк), І курсу 1 гр. – ( куратор – Катерина Купчанко) фахового коледжу БДМУ, спеціальності «Фармація, промислова фармація» та бібліотекар І кат. Світлана Тулевська.

У 2000 році розпочато програму ООН «Тисячоліття довкілля – приступити до дій». В ООН стверджують, що тільки міжнародне співробітництво може гарантувати подальший безпечний розвиток планети. Програма розрахована на те, щоб дати народам світу можливість активно сприяти збалансованому й справедливому розвитку, розумінню того, що основною рушійною силою у зміні підходів до природоохоронних питань є громади та громадяни, щоб кожна людина, що посадила дерево, взяла участь у прибиранні території, змогла усвідомити всю важливість охорони навколишнього середовища.

Присутнім розповіли про час розкладання різних видів відходів, про необхідність сортування сміття. Окремим розділом розглядалося питання пластикового забруднення, шкідливий вплив пластику на цілі екосистеми. Було запропоновано зробити те, що може кожен із нас — скоротити вживання пластикових виробів в побуті.

Студентів закликали знайти шляхи, для покращення навколишнього середовища. Як приклад, прибрати сміття у своєму дворі, майданчиках, скверах, як мінімум не залишати слідів свого перебування на природі. І надалі дбати про охорону та збереження природних скарбів.