«Небесна Сотня – це в серцях вогонь, він гаряче палав за Україну» – година патріотизму до Дня Героїв Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні 20 лютого в бібліотеці БДМУ відбулася година патріотизму

Присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, людей, що мужньо і хоробро відстоювали нашу свободу і незалежність.

Під час перегляду мультимедійної презентації студентам розповіли про  трагічні події 18-20 лютого, які стали кульмінацією Революції Гідності, внаслідок яких було вбито 107 протестувальників. Для всього світу вони стали прикладом жертовного відстоювання європейського вибору країни, її демократичних цінностей.

Студентам розповіли про наймолодших Героїв Небесної Сотні, які попри свій юний вік мали чітку громадянську позицію та готові були  відстоювати її до кінця; про героїчну боротьбу та  готовність українського суспільства захищати державну незалежність України.

Студенти декламували вірші Майдану.

Захід підготували та провели співробітники бібліотеки Світлана Тулевська, Ірина Кухлій, для студентів ІІ курсу 8, 9 груп Медичного факультету № 2 за ініціативи доцента кафедри гістології, цитології та ембріології Наталії Пентелейчук та асистента кафедри Людмили Андрущак,  студентів І курсу 1 гр. спеціалізації «Медсестринство» (фаховий медичний бакалавр), база 9 кл. коледжу БДМУ (куратор Тетяна Дроник)