«Поезія в кожній частинці життя!» – поетична година до Всесвітнього дня поезії

До Всесвітнього дня поезії 21 березня 2023 року в читальному залі студентського гуртожитку №5 співробітники бібліотеки БДМУ для студентів Медичного факультту №3 провели поетичну годину «Поезія в кожній частинці життя!».

У вступній частині заходу були представлені особливості поезії як літературного жанру і на прикладах проілюстровані основні стилістичні прийоми, які використовують поети. Було розказано, що поезія є найстарішою формою літератури і були названі метри минулого такі, як Арістотель, Гомер, Езоп, Данте, Мільтон. В основній частині заходу поетична команда студентів виконала найвідоміші вірші класиків поезії минулого та сучасності, як зарубіжних, так і українських англійською та українською мовами. Звучали вірші Вільяма Шекспіра, Генрі Лонгфелло, Роберта Бернса, Редіарда Кіплінга, Тараса Шевченка, Ліни Костенко, Василя Симоненко та багато інших.

У наступній частині поетичної години студенти читали свої власні вірші або декламували улюблені поетичні рядки на англійській, українській та мовах Індії, співали під гітару національні індійські пісні і перетворили зустріч на справжній поетичний фестиваль і торжество поезії.

Особлива заслуга успіху поетичного заходу належить Соні Шивам і його поетичній команді, в складі якої Мудіт Соні, Гаурав Сахар, Сінгх Ядувендра, Патолія Вібхуті Ліладхар, Шакті Сінгх, Гаутам Анудіт, Раджат, Моті Лал, Соні Сінду, Шікха Сінгх і Кімоті Самуджавал.

Емоційним моментом заходу стало декламування поезій на підтримку України, в кінці яких студенти скандували «Слава Україні!» «Героям Слава!»

Численний ілюстративний матеріал і відео супроводжували розповідь ведучої і читання віршів виступаючими.

Захід підготували і провели співробітники бібліотеки Тетяна Полякова (декламувала 3 поезії),  Дар’я Дев’яткіна за організаційної підтримки доцента, головного куратора медичного факультету №3 Юлії Цисар,  доцента, головного куратора медичного факультету №4 Світлани Семененко, доцента, куратора студентського гуртожитку №5 Ірини Баланюк.