Перевірка документів на наявність плагіату

Проводиться для електронних варіантів, представлених у форматах:

rtf (Rich Text Format), *.doc (Word 97 – Word 2003), *.docx (Word 2007), *.pdf (Portable Document Format).

По завершенню перевірки визначається відсоток унікальності тексту роботи.

Унікальність тексту — це поняття, протилежне плагіату.

Чим більше плагіату в тексті, тим менше його унікальність і навпаки — чим менше плагіату, тим унікальність даного тексту вища.

До кожного типу наукової роботи є свої критерії рівня унікальності  тексту.

Для того, щоб заздалегідь перевірити свою роботу і виправити недоліки, у бібліотеці БДМУ, у читальному залі періодичних видань, рукописів та каталогів встановлено програму для визначення плагіату.

Скористатися вищезазначеним сервісом можуть наукові співробітники та студенти БДМУ.

Ви можете прийти до нас зі своєю науковою роботою на електронному носієві або надіслати свою роботу на вказану нижче електронну адресу:

111antiplagiat1111@gmail.com

Зал працює з понеділка по п`ятницю з 9 00 до 18 00.

Бажаємо Вам відповідально ставитись до авторських прав інших та не допускати плагіату.

Послуга надається  безкоштовно.