Програма сертифікації від компанії ThomsonReuters

12-13 вересня 2016 року в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» фахівцями з навчання клієнтів компанії Thomson Reuters Іриною Тихонковою та Дарією Бухтояровою було проведено  програму сертифікації, в якій взяли участь  професор кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Годованець Юлія Дмитрівна та співробітники бібліотеки Аліна Ширєнкова  та Маша Данилова.

Дводенна програма інтенсивної роботи була  спрямована на розширення знань слухачів про платформу Web of Science. Учасники програми ознайомилися із теоретичними питаннями та опробували отримані знання на практичних  заняттях по роботі з базою даних Web of Science Core Collection та ESCI. Крім цього – з  аналітичними звітами Journal Citation Reports, Essential Science Indicators та InCites, інструментами EndNote online, і ResearcherID.
Сертифікати, які отримали учасники навчання дають їм право консультувати дослідників і студентів як по роботі з платформою Web of Science  і основами наукометрії, так і з більш практичних питань. А саме: добору журналів для публікації, ідентифікації найбільш актуальних напрямів досліджень, пошуку потенційних партнерів для спільних проектів та джерел фінансування.