Семінар «Основні напрямки бібліографічної роботи: теорія і практика»

На базі Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого, який проходив 20-21 вересня 2017 року в рамках роботи семінару «Основні напрямки бібліографічної роботи: теорія і практика»,  в доповідях: «Традиційні та інноваційні форми інформаційно-бібліографічного обслуговування на базі медичного університету» (Аліна Ширєнкова) та «Державні стандарти, які регламентують створення бібліографічних записів, їх використання при підготовці робіт науковцями ВНЗ України на базі медичного університету» (Софія Задерей) була представлена робота працівників бібліотеки БДМУ.

Окрему увагу  було приділено науковим часописам  нашого ВУЗу.

Після обговорення тематичних питань відбулися зустрічі із колективами  Національної  бібліотеки України  ім. В.І. Вернадського та Національної наукової медичної бібліотеки України по обміну досвідом