Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Захід з основ бібліографічних знань

 

 

В перший день навчального року співробітники бібліотеки Наталія Жук та Софія Задерей провели зустріч з основ бібліографічних знань з інтернами кафедри дитячої хірургії та отоларингології при сприянні завідувача курсу ЛОР хвороб Олександра Плаксивого.

Під час зустрічі співробітники бібліотеки звернули увагу інтернів на вміння орієнтуватися в інформаційно-бібліографічних ресурсах і використовувати їх у навчальному процесі, науковій та професійної діяльності.

Сьогодні  основним навігатором  у системі інформаційних потоків для майбутніх лікарів є сайт бібліотеки, на якому представлено первинні  та вторинні ресурси, що забезпечують довідково-бібліографічне обслуговування.

Співробітники бібліотеки ознайомили майбутніх лікарів з процесами інформаційно-бібліографічного пошуку, бібліографічного опису джерел. Звернули увагу на можливості надання бібліографічних довідок та консультацій з медицини, моніторингу медичних журналів. 

На закінчення інтерни подякували за проведену пізнавальну зустріч, ознайомлення з новими цікавими напрямками роботи бібліотеки й висловили впевненість у подальших зустрічах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: