«Безцінні скарби рідної культури» – відео-екскурсія Чернівцями до Дня пам’яток історії та культури

В студентському читальному залі бібліотеки БДМУ, до Дня  пам’яток історії та культури  19 квітня 2018 р., відбулася відеоекскурсія Чернівцями – «Безцінні скарби рідної культури»

Співробітники бібліотеки розповіли студентам про те, що дане свято припадає на Міжнародний день пам’яток і визначних місць, а завдання цього свята –  нагадати суспільству про необхідність збереження культурної спадщини, створеної зусиллями багатьох народів за всю історію людства.

Захід був поділений за рубриками. «Архітектурні перлини Чернівців», завдяки якій студенти мали можливість дізнатися, що Адміністративний корпус Медичного університету, це колишня Палата торгівлі та ремесел Буковини. А з рубрики «Чернівці музичні» – про те, що музичною столицею України Чернівці стали в середині ХХ столітті, коли молодий композитор Степан Сабадаш написав на вірші студента-медика Михайла Ткача пісню «Марічка». А в 1970 р. вокально-інструментальний ансамбль «Карпати» виконав пісні студента медичного  інституту й соліста ансамблю Володимира Івасюка «Червона рута» і «Водограй».

Неабияк інтерес у студентів викликала книжкова виставка.

Захід підготували та провели Світлана Тулевська, Маша Данилова, Наталія Жук,  за підтримки асистентів кафедри медичної та фармацевтичної хімії: Кропельницької Ю.В., Великої А.Я., Панасенко Н.В., Ткачук М.М.,  для студентів І курсу фармацевтичного факультету, І курсу коледжу БДМУ спеціальності «Фармація».