Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Наукометрична база даних Web of Science

Шановні користувачі!
Для отримання консультації з питань користування
інформаційними науковими ресурсами, представленими в бібліотеці,
можете звертатися за ел. адресою бібліотеки medlib@bsmu.edu.ua

або за номером телефону, Viber +38 099-52-66-938 (Vodafone UA)

Завжди раді допомогти.

 

Компанія Clarivate, до якої належить наукометрична база даних Web of Science, 11 березня 2022 року заявила про припинення будь-якої комерційної діяльності в РФ. За тиждень до цього організація заявила про призупинення оцінки нових журналів з росії та білорусі бд Web of Science. У Clarivate заявили: “Враховуючи продовження агресії проти України з боку російських військ, Clarivate прийняла рішення негайно закрити свій офіс в росії, ми будемо працювати над припиненням комерційної діяльності в росії в найближчі тижні. Clarivate продовжує підтримувати заклики до припинення вогню, припинення бойових дій, захисту мирного населення та врегулювання шляхом переговорів, щоб мирним шляхом вирішити будь-які розбіжності та уникнути подальших непотрібних руйнувань і втрат для українського народу.”

Компанія «Clarivate» продовжила українським науковцям можливість користуватися базою даних «Web of Science» до кінця 2022 року.

Для установ, які раніше отримали доступ до «Web of Science», він зберігатиметься в наявному форматі. Іншим установам, які бажають його отримати, необхідно звернутися до Державної науково-технічної бібліотеки України. 

Таку можливість мають установи, які раніше здійснили під‘єднання через ДНТБ України, а також ті, які зареєструвалися на платформі «Research4Life». Окрім бази даних «Scopus», компанія «Elsevier» у межах проєкту «Research4Life» відкрила українським науковцям доступ до повнотекстових ресурсів бази даних «ScienceDirect», низки медичних ресурсів, як-от: «ClinicalKey», «Complete Anatomy», «Embase», «Osmosis».

 

 

Ліцензійні правила для користувачів

 

Корисні посилання:

 

Часті питання

 

на сторінці публікується розклад заходів для користувачів продуктів Clarivate Analytics

.

.

 

серію тематичних вебінарів по продуктах Clarivate Analytics з фокусом на різні спеціальності українською мовою
.

.

 

–  інструмент, який допоможе знайти необхідний журнал, перевірити чи індексується той чи інший журнал базами даних Web of Science.

.

.

.

.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: