Диспут до Дня фармацевта за темою «Моя професія – фармацевт» (2016 рік)

14 вересня 2016 року до Дня фармацевтичного працівника, який щорічно відзначається в третю суботу вересня, в бібліотеці відбувся диспут зі студентами 1курсу фармацевтичного факультету за темою «Моя професія – фармацевт».

Захід було проведено для студентів 1, 2, 5 та 6 груп провідним бібліотекарем Софією Задерей за підтримки декана фармацевтичного факультету кан. хім. наук, доц. Присяжнюка П.В.

В ході диспуту студенти активно долучились до обговорення даної теми. Їм було представлено відео, аудіо-матеріали, що розкривають багатогранність і специфіку роботи фармацевта, психологію спілкування аптечного працівника.