Ідентифікація та імідж вченого в наукометричному просторі

Продовжуючи цикл семінарів, присвячених Дню науки в Україні, 11 травня 2022 р. для науковців кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата (зав. кафедри Світлана ТКАЧУК) співробітники бібліотеки Софія ЗАДЕРЕЙ та Олена ГІМЧИНСЬКА  провели вебінар «Ідентифікація та імідж вченого в наукометричному просторі».

Співробітники бібліотеки розповіли науковцям, що в науковому світі ідентифікація науковця відіграє важливу роль, бо саме з неї починається активна комунікація з вченою спільнотою і потужний розвиток його наукової діяльності. Існування профілю, в якому зазначені усі цінні дані про автора, безумовно підвищує його статус та авторитет в науковому просторі.

Імідж вченого залежить від багатьох факторів: публікаційна активність та стабільність, кількість наукового цитування робіт автора, комунікація та співпраця між вітчизняними та зарубіжними колегами, державна підтримка та грантове забезпечення наукових досліджень тощо. Наявність активних досягнень та високих показників, які можна простежити на особистій сторінці дослідника, допомагає йому впевнено рухатися в його сфері.

Захід провела Софія Задерей, технічний супровід Оксана Калічко.