Інформаційна година за темою: «Методологія написання науково-дослідної роботи»

10 листопада 2017 року світ відзначає Всесвітній День науки. З цієї нагоди бібліотекою було організовано та проведено інформаційну годину метою якої було привернути увагу молодого покоління до результатів наукової діяльності наших вчених.

3 листопада 2017 року для студентів в рамках Тижня науки в студентському читальному залі №2 бібліотекою, за участю к.мед. наук. Квасницької Ольги Борисівни  організовано та проведено із студентами-бакалаврами (спеціальність «медсестринство» медичний факультет №4) інформаційну годину за темою: «Методологія написання науково-дослідної роботи».

Піднімалися питання доступу до наукових ресурсів, пошуку необхідної інформації, оформлення використаних документів при написанні наукових робіт.

Матеріали для проведення заходу підготовлені та представлені завідуючою інформаційно-бібліографічним відділом Аліною Ширєнковою та провідним бібліотекарем відділу Софією Задерей.

Cтуденти-бакалаври (спеціальність «медсестринство» медичний факультет №4)