Круглий стіл за темою «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?»

21 вересня 2017 року відбулося засідання Круглого столу за темою: «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?», який організовано та проведено Комітетом з юридичної освітньої політики та Комітетом інтелектуальної власності ВГО «Асоціація адвокатів України» спільно з Американським центром права та Кафедрою інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка, ГО «Студія сучасного права» та науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України.

У засіданні взяли участь співробітники наукової бібліотеки БДМУ Аліна Ширєнкова та Софія Задерей.

В активному обговоренні питань плагіату із керівником ТОВ «Антиплагіат» Сергієм Ткаченко, Софією Задерей було привернуто увагу питанню наповнення порівняльної бази для перевірки наукових робіт медичного напрямку.

Всі учасники заходу отримали сертифікати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: