Круглий стіл за темою «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?»

Засідання Круглого столу за темою: «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?», який організовано та проведено  21 вересня 2017 року Комітетом з юридичної освітньої політики та Комітетом інтелектуальної власності ВГО «Асоціація адвокатів України» спільно з Американським центром права та Кафедрою інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка, ГО «Студія сучасного права» та науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України.

У засіданні взяли участь співробітники наукової бібліотеки БДМУ Аліна Ширєнкова та Софія Задерей.

В активному обговоренні питань плагіату із керівником ТОВ «Антиплагіат» Сергієм Ткаченко, Софією Задерей було привернуто увагу питанню наповнення порівняльної бази для перевірки наукових робіт медичного напрямку.

Всі учасники заходу отримали сертифікати.