«Небесна Сотня – в пам’яті назавжди» онлайн година пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні 17.02.21 р. співробітники бібліотеки спільно зі студентами ІІ курсу 15, 16 гр. Медичного факультету № 2 під керівництвом кураторів груп: доцента кафедри гістології, цитології та ембріології Пантелейчук Н.П. та асистента кафедри Андрущак Л.А. провели годину пам’яті «Небесна Сотня – в пам’яті назавжди» онлайн.

Присутнім розповіли про передумови Революції Гідності та ознайомили з фінальним та найбільш трагічним етапом Революції, подіями, що розвивалися в Києві 18-20 лютого, коли тодішня влада замість мирного врегулювання ситуації віддала злочинний наказ застосувати зброю і зробити «зачистку» Майдану.

Тисячі поранених і майже сто людей було вбито спецпризначенцями. Серед них люди різних віросповідань та професій. Кожен із них мав свою сім’ю, друзів, захоплення і уподобання. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

Кожен з них був справжнім патріотом своєї Батьківщини, вболівав за її долю, прагнув добра та кращого майбутнього. За волю своїх дітей та волю мільйонів чужих українських синів прийняли смерть герої Небесної Сотні.

Серед загиблих є і наші земляки, це Олександр Щербанюк та Василь Аксенін, яким посмертно надано звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

Студенти: Вікторія Царюк, Христина Маковей, Олена Денежко, Ліана Мойсей  підготували та натхненно декламували поезію Майдану.

Захід підготували та провели
– Тулевська С.О., Кухлій І.В.

Інформацію на сайт підготувала Тулевська С.