«Остап Вишня – чародій сміху» – літературна світлина до 130-річчя від дня народження Остапа Вишні.

До 130-річчя від дня народження Остапа Вишні в читальному залі БДМУ відбулася літературна світлина «Остап Вишня – чародій сміху».
Студентам нагадали біографію письменника -сатирика, гумориста, перекладача, незрівнянного сміхотворця – Остапа Вишні. Свої короткі сатиричні твори він називав «усмішками». Він є автором відомих збірок: «Вишневі усмішки», «Діли небесні», «Весна-красна» та ін.

Особливістю гумору Остапа Вишні є багатство відтінків комічного, по-народному соковита мова, своєрідно діалогізований виклад дії, мудрий, іронічно-усміхнений погляд оповідача на порушені проблеми, дотепні й художньо неповторні діалоги, їхня життєво-змістова наповненість, колоритність, що створило надзвичайно позитивну атмосферу під час читання гуморесок зі збірки «Моя автобіографія».

Захід підготували та провели – Тулевська С.О., Кухлій І.В. зі студентами III курсу 3 гр. Фармацевтичного факультету спеціальності «Фармація.
Промислова фармація» за сприяння асистента кафедри медичної та фармацевтичної хімії – Панімарчук О.І.

.