«Поезія виховує високі почуття» – поетичний вернісаж до Всесвітнього дня поезії.

З нагоди Всесвітнього дня поезії, 22 березня 2017, в студентському читальному залі, відбувся поетичний вернісаж «Поезія виховує високі почуття», метою якого було ознайомити студентів з творами всесвітньо відомих майстрів поетичного слова; розповісти про ту роль, яку поезія відіграє в житті кожної людини та у взаємодії між різними культурами держав.

Співробітники бібліотеки розповіли студентам про важливість поетичного слова, його могутню та життєдайну силу та здатність проникати в таємниці людської душі.

Студенти залюбки декламували поетів-класиків: Т. Шевченка, Л. Українку та сучасних поетів: В. Симоненка, Л. Костенко, Т. Севернюк та ін. Мовою оригіналу звучали поезії: О. Пушкіна, М. Емінеску, В. Гюго, Д. Джозеф.
Високе поетичне слово дало поштовх до творчості та самовираженню нашим студенткам – Лілії Гук та Таїсії Красновій, які зачитали власну поезію.
        Наскрізною лінією, через поетичний вернісаж, проходила думка, що поезія житиме вічно.
        Захід відбувся зі студентами ІІ курсу 4 медичного факультету та кураторами груп: Савчук Т.П., Анцупової В.В., Дудки Є.А., Гордієнко В.В.

Вдруге захід відвідали студенти 2 курсу спеціальності «Стоматологія» 3, 4 груп, та студенти 2 курсу 1 групи спеціальності «Сестринська справа»- молодший спеціаліст, за підтримки
куратора групи Боштан С. В.

Захід підготували: Світлана Тулевська, Маша Данилова та провели: Оксана Буланже, Наталія Жук.