Перевірка документів на наявність плагіату

Перевірка документів на наявність плагіату проводиться для електронних варіантів, представлених у форматах rtf (Rich Text Format), *.doc (Word 97 – Word 2003), *.docx (Word 2007), *.pdf (Portable Document Format). По завершенню перевірки видається відсоток унікальності тексту роботи.

Унікальність тексту – це поняття, протилежне плагіату. Чим більше плагіату в тексті, тим менше його унікальність і навпаки – чим менше плагіату, тим унікальність даного тексту вища. Справедливою є наступна формула:

% ПЛАГІАТУ + % ОРИГІНАЛЬНОСТІ = 100%

До кожного типу наукової роботи є свої критерії рівня унікальності  тексту. Загалом відсоток унікальності варіюється від 70% до 90%.

Для того, щоб заздалегідь перевірити свою роботу самостійно і виправити недоліки, у бібліотеці БДМУ, у читальному залі для професорсько-викладацького складу було встановлено програму для визначення плагіату.

Скористатися вищезазначеним сервісом можуть усі наукові співробітники та студенти БДМУ. Зал працює з понеділка по п`ятницю з 9 00 до 18 00. Ви можете прийти до нас зі своєю науковою роботою на електронному носієві. Або ж надіслати свою роботу на вказану нижче електронну адресу:

111antiplagiat1111@gmail.com

Бажаємо Вам відповідально ставитись до авторських прав інших та не допускати плагіату в подальшому.