«Войно-Ясенецький В.Ф. — професор, лікар, архієпископ». Інформаційна година до Дня хірурга.

До Дня хірурга 19 вересня 2019 року в читальному залі бібліотеки БДМУ відбулася інформаційна година «Войно-Ясенецький В.Ф. — професор, лікар, архієпископ».

Присутнім розповіли про видатного хірурга, автора наукових праць, доктора медичних наук, професора В. Ф. Войно – Ясенецького, якого також знають і шанують у світі як архієпископа Луку, духовного письменника, доктора богослов’я, який був канонізований православною церквою (2000).

Увага студентів була звернута на відданість Войно-Ясенецького медичній справі, лікарському обов’язку, жертовному служінню Богові і ближньому. Життя лікаря і святого було представлено як наочний приклад гармонійного поєднання науки та релігії, віри в чудо і науковий прогрес, як високий зразок медичної професії.
Під час заходу демонструвались відеофільми, фотографій, та книжки з фондів бібліотеки.

Інформаційну годину підготували і провели: Полякова Т. В. і Кухлій І. В.
Захід відбувся для студентів ІІІ курсу 7, 8 гр. Медичного факультету № 1, за підтримки
доцентів кафедри фармакології: Копчук Т.Г., Петрюк А.Є.