Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Виїздні виставки

 
        17 травня 2016 року на кафедрі фармакології відбувся День інформації на тему
“Фармакологія: стан, проблеми, перспективи”.
        Увазі фахівців були представленні підручники, навчальні посібники, монографії та періодичні видання, якими науковці можуть користуватися в бібліотеці університету.
Завідувач кафедри проф. Заморський І.І.  у своєму зверненні до студентів наголосив  про цінність у здобутті знань наукової літератури.
 
                 
 
 

05 травня 2015 року на кафедрі внутрішньої медицини у відділенні гастроентерології відбувся День інформації на тему “Сьогодення та майбутнє гастроентерології”. Увазі фахівців були представленні підручники, навчальні посібники, монографії та періодичні видання, якими вони можуть скористуватися в бібліотеці університету.

      
—-
 
 

27 березня 2014 року на кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб відбувся  День інформації на тему : “Здорова дитина – багатство родини” приурочена зустрічі Обласної асоціації лікарів. На заході були присутні лікарі з районів та студенти 6 курсу.

   

        Увазі фахівців були представленні підручники, навчальні посібники, монографії та періодичні видання, якими вони можуть скористуватися в бібліотеці університету.
—–

28 жовтня 2013 року на кафедрі терапевтичної та ортопедичної стоматології експонувалась книжкова виставка фахівцям стоматології. До уваги було представлено підручники, навчальні посібники, періодичні видання про минуле, сучасне та майбутнє стоматології.