«Я буду вічно жити» – до 150-річчя від народження Л. Українки

Поетичним калейдоскопом «Я буду вічно жити» 25 лютого 2021 р. відзначили 150-річчя від народження Л. Українки студенти ІІ курсу 1 гр. фахового коледжу БДМУ спеціальності «Фармація. Промислова фармація» (база 9) під керівництвом куратора групи – Купчанко К. П. та співробітників бібліотеки Тулевської С.О., Кухлій І.В. (онлайн).

Присутнім нагадали біографію уславленої письменниці та розповіли про виняткове значення творчості Л.Українки в історії української та світової літератури.

Студенти натхненно та зворушливо декламували найкращі вірші поетеси – про мову, про Україну, про кохання, про роль поета та автобіографічні вірші – розкриваючи глибокий зміст поезій.

В сучасній українській традиції Леся Українка входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України, тому є взірцем для українців, адже поетеса бачила українську літературу в контексті європейської, проте зі своєю чіткою самоідентифікацією.

Сама Леся Українка вклала у вуста Мавки із «Лісової пісні» таку думку про себе: «Ні! Я жива, я буду вічно жити. Я в серці маю те, що не вмирає…»

Інформацію про захід підготувала Світлана Тулевська