«Здоров’я для всіх» – інформаційна година До Всесвітнього дня організації охорони здоров’я

6 квітня в студентському читальному залі Бібліотеки БДМУ був вдруге проведений захід, присвячений Всесвітній Організації Охорони Здоров’я, для студентів 2 курсу, 5 і 6 груп за спеціальністю “Стоматологія”.

Метою заходу було познайомити студентів з ВООЗ. розповісти про її функції і діяльність, що є життєво необхідною в сучасному світі. Водночас було звернуто увагу, що Всесвітній День Здоров’я святкується саме на честь заснування  ВООЗ 7 квітня 1948 року.

Розповідь про багатофункціональну і всебічну діяльність ВООЗ супроводжувалась яскравим відеорядом. Функція Організації по розповсюдженню керівних матеріалів, інструкцій, норм і стандартів щодо охорони здоров’я, досягнень медичної та спільних з медициною наук підтверджувалася численною літературою з фондів Бібліотеки. Саме інтерес студентів до книжкових виставок свідчив про успіх заходу, який підготували і провели співробітники Бібліотеки Данілова М. І. і Полякова Т. В. за люб’язною організаторською допомогою викладачки  кафедри психології і філософії БДМУ Павлюк Олесі Ігорівни.

4 квітня в студентському читальному залі Бібліотеки БДМУ був проведен захід, присвячений Всесвітній Організації Охорони Здоров’я, для іноземних студентів 1 курсу 42 групи і 2 курсу 50 і 57 груп за спеціальністю “Лікувальна справа”.

Метою заходу було познайомити студентів з міжнародною організацією охорони здоров’я, її історією, функціями і діяльністю, яка  є життєво важливою в сучасному світі. Увагу присутніх було звернуто на той факт, що Міжнародний День Здоров’я відзначається 7 квітня на честь створення ВООЗ в 1948 році саме в цей день.

Особливо зацікавила майбутніх лікарів інформація про можливості роботи в лавах ВООЗ.

Захід підготовили і провели співробітники бібліотеки Полякова Т. В. і Данілова М. О., які водночас втілювали політику ВООЗ, що до здорового способу життя і формування здорових звичок, у засіб супроводження яскравого фактичного  матеріалу наглядним відіорядом.

Розповідь про багатофункціональну діяльність ВООЗ підтвержувалася демонстрацією виданою нею літератури з фондів Бібліотеки БДМУ.

Організації і успіху заходу значно сприяли викладачі Кафедри Суспільних Наук і Українознавства Вилка Л. Я., Скрипник І. І., Цуркан М. В., Аністратенко А. В. і Никифорук Т. Д.