Значення правильного оформлення цитувань та посилань для публікації

10 травня 2022 р. для науковців кафедри хірургії № 2 (зав. кафедри Ігор ШКВАРКОВСЬКИЙ) та кафедри соціальної медицини та ООЗ (зав. кафедри Ігор НАВЧУК) співробітником бібліотеки Софією ЗАДЕРЕЙ в режимі відеоконференції був проведений вебінар, присвячений Дню науки в Україні на тему: «Значення правильного оформлення цитувань та посилань для публікації».

Під час вебінару Софія Задерей ознайомила науковців кафедр із основними видами та вимогами до цитувань та посилань. Адже правильне використання цитат та оформлення посилань у наукових роботах є важливою складовою дотримання принципів академічної доброчесності та сприяє якісному інтегруванню українських дослідників у світову систему наукової комунікації.

Захід провела Софія Задерей, технічний супровід Оксана Калічко.