День інформації за темою : “Шляхи самовдосконалення, розвитоку пам`яті, концентрації уваги, засвоєння нової інформації”

З  16 листопада 2011 року в приміщенні читального залу періодичних видань рукописів та каталогів  бібліотеки БДМУ   розпочався цикл  Днів інформації  для студентів ІІ курсу різних спеціальностей за  темою :”Шляхи самовдосконалення, розвитоку пам`яті, концентрації уваги, засвоєння нової інформації”.

У заході прийняли участь студенти ІІ курсу за спеціальністю  “Психологи” та доцент кафедри “Психології та соціології” Тимофієва Марина Пилипівна. Огляд провела бібліотекар І категорії Гриценко Алевтина Андріївна.

22 листопада 2011 р. в заході прийняли участь студенти ІІ курсу спеціальності “Лікувальна справа”.

Огляд провели:

Третяк Валентина Юхимівна –  завідувач відділу періодичних видань, рукописів та каталогів

Петричко Лілія біліотекар  ІІ категорії

29 листопада 2011 р. в заході прийняли участь студенти ІІ курсу спеціальності “Педіатр”

Співробітниками читального залу були складеноі інформаційні бюлетені за вище зазначеною темою.  Під час заходустуденти мали можливість  виписати інформацію про книги та журнальні статті безпосередньо з тематичної  виставки.