Benard, C. An Introduction to the Study of Experimental Medicine – (Введення до вивчання експериментальної медицини)

Benard, C. An Introduction to the Study of Experimental Medicine: науч. изд. / C. Bernard. – Рупр. воспроизведение изд. : Division of Gryphon Editions, Ltd., 1973 .- 226 p. – (The Classics of Medicine Library)

Перший англійський переклад 1927 р. Обкладинка, дизайн і виготовлення  Маз М. Штайн.

Копія 1973 року видання з бібліотеки доктора медицини Кліффорда Хармана 1927 р., переклад Генрі Гріна, передмова Лоренса  Хендерсона – проф. біохімії Гарвардського університету,  Макміллан компані, Нью-Йорк, 226 стор., англ. мова.

– передмова

Уривок передмови   «….Медицина – це лише частина біології людини, вивчення її спадковості, конституції, інтелекту і поведінки, адаптації до нових умов життя, та безліч інших предметів, трансформація яких виходить за межі медицини…Фізіологічні дослідження Клода Бернара незабутні…»

11 жовтня 1926 року   Л. Дж. Хендерсон

– скорочена біографія Клода Бернарда