Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Бібліографічний флешмоб триває (за участю науковців кафедр загальної хірургії та хірургі № 2)

 

 

15 травня 2023 р. за участю науковців кафедр загальної хірургії (зав. кафедри Віктор ПОЛЬОВИЙ) та хірургі № 2 (зав. кафедри Ігор ШКВАРКОВСЬКИЙ) співробітники бібліотеки Олена ГІМЧИНСЬКА та Софія ЗАДЕРЕЙ провели наступний етап флешмобу «Інформаційно-пошукові системи для науковців БДМУ. Бібліометричний профіль науковця на платформі Google Scholar».

Олена ГІМЧИНСЬКА ознайомила науковців із відкритим доступом до спеціалізованих науково-практичних видань, безкоштовний доступ до яких мають науковці нашого вишу.

Софія ЗАДЕРЕЙ розповіла про можливості сервісу Google Академія (або Google Scholar), який дозволяє дослідникам знаходити широкий спектр наукової літератури в Інтернет-просторі, у тому числі наукові журнали, реферати, рецензовані статті, тези, дисертації, книги, препринти, презентації та технічні звіти з університетів, академічних інститутів, професійних спільнот, науково-дослідних груп та репозиторіїв із цілого світу.

Google Академія надає інструмент для самостійного створення авторських профілів дослідниками, публікації яких індексуються системою. Основною перевагою цієї системи є активна роль авторів у пошуку й уточненні даних щодо своїх публікацій у власному профілі.

Наприкінці заходу науковці подякували співробітникам бібліотеки за таке змістовне спілкування, надану інформацію, яку вони надалі будуть використовувати у своїй науковій діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: