“Давайте об’єднаємося для боротьби зі СНІДом” – інформаційна година до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, 30 листопада в читальному залі гуртожитку № 5 БДМУ, для студентів Медичного факультету № 3, відбулася інформаційна година “Давайте об’єднаємося для боротьби зі СНІДом” (англ.мовою).

Бібліотекар І кат. Тетяна Полякова, під час перегляду презентації висвітлила наукову точку зору на походження ВІЛ / СНІДу, статистику і географію поширення СНІДу, клініку, лікування і профілактику захворювання. Особливу увагу було звернено на вчених Луї Монтаньє, Роберто Галло, які стали піонерами у вивченні СНІДу. Як приклади смертельної небезпеки СНІДу були наведені імена знаменитостей, які померли від СНІДу, живуть зі СНІДом завдяки сучасному лікуванню, а також тих, хто спонсорує діяльність антиснідових компаній.

Присутніх ознайомили з діяльністю глобальних міжнародних організацій, знаменитостями та представниками громадськості, які беруть активну участь у відзначені Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Інформаційну годину підготували та провели співробітники бібліотеки Тетяна Полякова, Даша Дев’яткіна за участі Світлани Тулевської.

Організатор заходу головний куратор Медичного факультету № 3 Наталія Волошинович за участі доцента кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Ірини Баланюк.