Диспут з циклу «Лікар і пацієнт» за темою «Типи лікарів»

26 травня 2016 р. даний захід підготували та провели провідний бібліотекар інформаційно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування  Софія Задерей та завідуюча даного відділу  Аліна Ширєнкова.

В заході взяли участь студенти 18-19 групи 2 курсу медичного факультету № 2, спеціальність «Лікувальна справа».

Метою диспуту було: розібратися в особливостях комунікативних можливостей лікарів, допомогти студентам, майбутнім лікарям, побачити себе «очима пацієнтів».

Презентовані аудіо- та відео матеріали допомогли порівняти клінічні типи лікарів.

Студенти мали можливість ознайомитися із літературою та фаховими періодичними виданнями, які розкривали зазначену тему.