Диспут за темою “Евтаназія: психологічний та юридичний аспект”

23 березня в студентському читальному залі відбулася дискусія на одну із проблемних тем сучасності: «Евтаназія: психологічний та юридичний аспект».

Під час спілкування провідного бібліотекаря інформаційно-бібліографічного відділу Софії Задерей, доцента кафедри психології та філософії Марини Тимофієвої разом із студентами 19 та 20 груп 2 курсу медичного факультету № 2 піднімалися медичні, біологічні, релігійні, правові, морально-етичні та інші аспекти евтаназії.

В ході обговорення більш широко було розкрито саме поняття евтаназії,  критерії поділу (активна та пасивна), історичний та законодавчий аспект легалізації евтаназії в країнах Європи та США.

Особливо дискусійною була думка майбутніх лікарів щодо питання евтаназії в Україні.

Також учасники мали можливість поділитися досвідом і висловити власні думки щодо факторів, під впливом яких хворий стоїть перед питанням: перервати життя чи прискорити смерть.

Захід супроводжувався презентацією та підібраним відео-матеріалом, підготовленим Софією Задерей за участі Аліни Ширєнкової.

27 березня в студентському читальному залі відбулася дискусія на одну із проблемних тем сучасності: «Евтаназія: вбивство чи милосердя?».

Під час спілкування провідного бібліотекаря інформаційно-бібліографічного відділу Софії Задерей разом із студентами 23 та 24 груп 2 курсу медичного факультету № 2 піднімалися медичні, біологічні, релігійні, правові, морально-етичні та інші аспекти евтаназії.

В заході взяла участь викладач кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Івасюк С.М.

Особливо гостро обговорювались питання: роль лікаря, перед яким стоїть питання здійснення евтаназії;  існування добровільної та примусової евтаназії; думка українського суспільства та студентів (майбутніх лікарів) щодо питання легалізації евтаназії в Україні.

Захід супроводжувався презентацією та підібраним відео-матеріалом, підготовленим Софією Задерей.