Диспут за темою «Моя професія – стоматолог”

17 листопада  2015 року в електронному студентському читальному залі №1  відбувся диспут зі студентами 1, 2 та 3 групи стоматологічного факультету за темою: «Моя професія – стоматолог» за участю доцентів кафедри суспільних наук та українознавства, к. філол. наук Шутак Лариси Богданівни, к. філол. наук Навчук Галини Василівни, к. філол. наук Ткач Алли Василівни.

Метою заходу було: ознайомити студентів із специфікою роботи, домінуючими видами діяльності та розкрити риси, які забезпечують успішність виконання професійної діяльності лікарів-стоматологів.

Захід було підготовлено та проведено провідним бібліотекарем інформаційно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування Задерей С.І.

За даною темою було підібрано періодичні видання, монографії, підручники, науково-методичну літературу.

Особливу зацікавленість у студентів викликали презентація даної теми та підібраний відео-матеріал.