Диспут зі студентами в рамках Дня інформації “Культура публічного виступу”

10 грудня 2013 року в приміщенні електронного читального залу №1 відбувся диспут в рамках Дня інформації зі студентами- фармацевтами ІІ курсу на темою “Культура публічного виступу” за участю доцента, к.філ. наук Шутак Лариси Богданівни та доцента, к.філ.наук Навчук Галини Василівни.

Диспут провела завідувач інформаційно-бібліографічного відділу – Ширєнкова А.О. тематичну книжково-ілюстровану виставку підготувала зав. сектором Жук Н.Р. бібліографічний список запропонованої літератури за темами : “Публічний виступ”, “Культура професійного спілкування”, “Культура ділового мовлення” склала провідний бібліотекар – Задерей С.І., ними студенти зацікавилися особливо. Бібліографічний список

Студенти зацікавилися не тільки навчальною літературою, а й відкрили для себе можливість знайомитися з багатим фондом художньої, науково-популярної та довідкової літератури.

Культура ділового мовлення.pdf