«Фахово про фармацію і фармацевтів» – інформаційна година до Дня фармацевтичного працівника України

До Дня фармацевтичного працівника України 19 вересня 2019 р. в бібліотеці БДМУ відбулася інформаційна година – «Фахово про фармацію і фармацевтів».

Співробітники бібліотеки розповіли про обов’язки, відповідальність, професійні навички фармацевта,
діяльність якого – натхненна праця в ім’я збереження здоров’я людини, продовження тривалості життя і поліпшення його якості.

Присутнім продемонстрували фільм «У храмі фармації» – історію виникнення та розвитку фармації.
Із захопленням студенти слухали розповідь, про не фармацевтичні винаходи, які своєю появою завдячують саме фармацевтам.

Захід відбувся для студентів І курсу 1 гр. (9 кл.) спеціальності «Фармація» коледжу БДМУ та студентів
ІІ курсу 9 гр. (база ОКР молодший спеціаліст) спеціальності «Фармація. Промислова фармація» за підтримки викладача коледжу – Купчанко К.П. та асистента кафедри «Медичної та фармацевтичної хімії – Панімарчук О. І.

Захід підготували та провели: Світлана Тулевська, Даша Девяткіна